Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Na Hutniczym Pikniku Rodzinnym na Podlesiu organizowanym przez Międzyorganizacyjny Zespół Nowy Gołonóg  pośród wielu atrakcji nie mogło Nas zabraknąć. Dziewczynki z grup Słoneczka i Puchatki wystąpiły w cudownym układzie tanecznym za co zostały nagrodzone gromki brawami oraz nagrodami od organizatorów. Serdecznie gratulujemy !!

„Rowerowy Maj” cieszył się ogromnym powodzeniem w naszym przedszkolu. Przedszkolaki dzielnie docierały  na zajęcia na rowerach i hulajnogach. W poniedziałek 11 czerwca odbył się finał akcji dla  najlepszych i najbardziej wytrwałych czekały nagrody. Grupa Biedronek która najaktywniej brała udział w akcji otrzymała nagrodę w postaci wejścia na seans do kina Helios w Dąbrowie Górniczej. Gratulujemy!!

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi nowo- przyjętymi  na dzień otwarty do Naszego Przedszkola, który odbędzie się 19.06.2018 roku od godziny 10.00 do 11.30. Natomiast rodziców zapraszamy do udziału w prelekcji dotyczącej adaptacji dziecka w przedszkolu w dniu 20.06.2018r. o godzinie 16.00.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest: nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II   Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Dzieci Przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej składają serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców, Rodzicom, Darczyńcom i Sponsorom […]

Podczas tegorocznego pikniku  pogoda płatała nam figle, początkowo słońce i piękna pogoda a później burza z piorunami ale nawet to nie przeszkodziło nam w dobrej zabawie. W programie można było zobaczyć występy dzieci oraz pokazy sztuk walki i zumby.  Były zjeżdżalnie i trampoliny, napoje i słodycze oraz kiełbaski z grilla.  […]

Znamy już wyniki wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego: ” Odblaskowy Przedszkolak – bezpieczny sportowiec”.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!  

Dzieci z grup Słoneczka i Biedronki wyruszyły na wycieczkę w poszukiwaniu dinozaurów w Dinoparku w Inwładzie. Dzień był pełen przygód, dzieci zostały zapoznane z rodzajami dinozaurów ich sposobem odżywiania i brały udział w wykopaliskach. Na koniec mogły się wyszaleć na placu zabaw, który był wyposażony we wspaniałe atrakcję.

Cztery dziewczynki z grupy Słoneczka Hania, Zuzia, Maja i Emilka dzielnie reprezentowały Nasze Przedszkole w konkursie Odkrywamy Przedszkolne Talenty organizowanym przez przedszkole Filip i Maja w Dąbrowie Górniczej. Dziewczynki przebrały się za pszczółki i pięknie zatańczyły taniec Mai. Dzięki ogromnemu talentowi otrzymały 1 miejsce i zdobyły główną nagrodę w postaci […]

Podziękowanie   Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna składają podziękowanie wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizacje tegorocznego pikniku rodzinnego. Dziękujemy za znaczący wkład pracy, pomoc i wsparcie.   Dzięki ofiarności ludzi, czyniących dla naszego przedszkola dobro, pięknieje nie tylko otoczenie, ale także nasze życie.