Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Zima, zima, zima
pada, pada śnieg.
Jadę, jadę w świat sankami,
sanki dzwonią dzwoneczkami
dzyń, dzyń, dzyń…

W taką zimową podróż sankami zabrały dzieci z grupy „Słoneczka”swoich rodziców, podczas spotkania świątecznego, które odbyło się 15 grudnia. W tym dniu Gwiazdki i Mikołaje ze „Słoneczek” zabrały rodziców       w podróż po mroźnej krainie. Tam czas umilały im śpiewem, tańcem i wierszami. Swoim gościom dzieci pięknie zagrały na dzwoneczkach a na koniec obdarowały słodkościami.Rodzice w podziękowaniu obdarowali dzieci wielkimi oklaskami oraz wspaniałymi prezentami od największej przedszkolnej Gwiazdki (Rady Rodziców).

Za liczne przybycie oraz piękne prezenty serdecznie dziękujemy.

 

 

 

Kategoria: Wydarzenia