Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Szuru -Buru , szczotka pasta,

szuru – buru sprawa jasna,

szuru – buru , raz po raz ,

zaraz czyste ząbki masz.

 

30 grudnia dzieci z naszego przedszkola spotkały się po raz kolejny z Pastusiami. Na zajęciach dowiedziały sie dlaczego Pastusie nie lubią Robaczka Próchniaczka. Wysłuchały opowiadania , obejrzały film edukacyjny . Poznały złote zasady mycia zębów . Na koniec wszyscy  zaśpiewali Pastusiową piosenkę . Dzieci rozwiązywały zagadki i kolorowały obrazki z pastusiami.

 

Akademia Aquafresh to największy w Polsce program profilaktyki higieny jamy ustnej realizowany w przedszkolach, a dodatkowo od tego roku w żłobkach. Zeszłoroczna III edycja programu, objęła swoim zasięgiem 5000 przedszkoli i aż 470 000 dzieci!

Kategoria: Wydarzenia