Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

  Przedszkolaki z grupy Kubusie Puchatki i Żabki dnia 21 czerwca wyruszyli na wycieczkę do Piasku k/Janowa.

        Celem podróży było spotkanie z przygodą, która czekała na nas w „Zaczarowanym Lesie”.

      „Zaczarowany Las” jest to miejsce magiczne. Zawiozły nas do niego wygodne „tramwaje konne”, znane na szlaku Jurajskiej Karawany Konnej. Po drodze spotkaliśmy Czerwonego Kapturka, z którym wspólnie muzykowaliśmy. W głębi lasu natknęliśmy się na Babcię i Leśniczego. Odwiedziliśmy także Dom Baby Jagi, rozmawialiśmy z Jasiem i Małgosią, a wszystko to w prawdziwej scenerii leśnej. Ten wspaniały spektakl mogliśmy oglądać dzięki aktorom z Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Dzień pełen wrażeń zakończył ciepły posiłek oraz dyskoteka w „Chacie za Wsią”. Zabawa była wyśmienita. Kto wie? Może wkrótce znów odwiedzimy to „magiczne” miejsce.

Kategoria: Wydarzenia