REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „KALENDARZ OCZAMI DZIECKA II”

Organizator konkursu: Przedszkole nr 14 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 25a

Cele konkursu:

1. Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne.
  2. Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.
  3. Rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci
  1. Wzmacnianie wiary we własne możliwości
  2. Budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin i dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczających do Przedszkola nr 14
  2. Uczestnik konkursu może  wykonać tylko jedną pracę dowolną techniką plastyczną   w formacie A4
  3. Dzieci wykonują prace- kartki z kalendarza wg poniżej informacji:
  • Grupa WIEWIÓRKI – luty, czerwiec
  • Grupa ŻABKI- styczeń, lipiec
  • Grupa SŁONECZKA- grudzień, sierpień
  • Grupa BIEDRONKI- październik, maj
  • Grupa DOMISIE- marzec, listopad
  • Grupa KUBUSIE PUCHATKI- kwiecień, wrzesień

1. Wszystkie prace biorące udział w konkursie muszą być podpisane.
  2. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę zawierającą: tytuł pracy, imię  i nazwisko uczestnika oraz grupę wiekową.
  3. Prace nie spełniające zasad uczestnictwa nie będą podlegały ocenie konkursowej.
  4. Prace konkursowe należy składać w terminie od 15.11.2017r. do 01.12.2017r. u wychowawców poszczególnych grup.
  5. Wszystkie prace wyeksponowane będą w holu przedszkola w dniach od 04.12.2017r. do 08.12.2017r.
  6. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego nastąpi dnia 12.2017 r.
  7. Laureaci wyłonieni zostaną poprzez powołaną przez Dyrektora Przedszkola nr 14 Komisję.
  8. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi w dniu 22.12.2017 roku
  9. Prace laureatów będą prezentowane na stronie internetowej przedszkola: przedszkole14-dg.pl
  10. Organizator przewiduje:
  • 3 nagrody główne i dyplomy,
  1. Udział w konkursie oznacza zgodę opiekuna prawnego dziecka, które wykonało pracę plastyczną na warunki określone w niniejszym regulaminie.
  2. Praca konkursowa staje się własnością Przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej.
  3. Opiekunowie prawni uczestników konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych autorów prac (Ustawa o ochronie danych Osobowych z dnia 13 czerwca 2016 roku U. 2016 poz. 922)
  4. Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu: mgr Joanna Ligenza, mgr Anna Strzałka – Obałek.

Kategoria: Ogłoszenia, Wydarzenia