REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

pt. „ODBLASKOWY PRZEDSZKOLAK –  BEZPIECZNY SPORTOWIEC” 2018 rok

Organizator konkursu: Przedszkole nr 14 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 25a

Cele konkursu:

1. Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne.
  2. Nadrzędnym celem konkursu plastycznego jest propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się dzieci po drodze, zastosowanie zasad bezpieczeństwa w praktyce oraz zwrócenie uwagi na lokalne zagrożenia jakie mogą spotkać dzieci.
  3. Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin i dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczających do naszego przedszkola.
  2. Uczestnik konkursu może  wykonać tylko jedną pracę dowolną techniką plastyczną   w formacie A4 lub A3, przestrzenną.
  3. Wszystkie prace biorące udział w konkursie muszą być podpisane.
  4. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę zawierającą imię i nazwisko uczestnika i grupę wiekową.
  5. Prace nie spełniające zasad uczestnictwa nie będą podlegały ocenie konkursowej.
  6. Prace konkursowe należy składać w terminie od 07.05.2018r. do 17.05.2018r.   u wychowawców poszczególnych grup.
  7. Wszystkie prace wyeksponowane będą w małym holu przedszkola od 18.05.2018r.
  8. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego nastąpi dnia 18.05.2018r.
  9. Laureaci wyłonieni zostaną poprzez powołaną przez Dyrektora Przedszkola nr 14 Komisję.
  10. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi w dniu 21.05.2018 roku
  11. Prace laureatów będą prezentowane na stronie internetowej przedszkola: przedszkole14-dg.pl
  12. Organizator przewiduje:
  • 3 nagrody główne i dyplomy dla dzieci  3-6 letnich,

1. Udział w konkursie oznacza zgodę opiekuna prawnego dziecka, które wykonało pracę plastyczną na warunki określone w niniejszym regulaminie.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści Regulaminu.
  3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  4. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich, na wykorzystanie prac w celach promocyjnych Konkursu.
  5. Praca konkursowa staje się własnością Przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej.
  6. Opiekunowie prawni uczestników konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych autorów prac ( Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 r. tekst Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926, z późn. zm.) Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu: mgr Joanna Ligenza, mgr Anna Strzałka- Obałek.

Kategoria: Ogłoszenia, Wydarzenia