Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Szanowni Rodzice Przedstawiamy najmłodszą grupę w naszym Przedszkolu 3-latki . Żabki mają swojego przyjaciela węża spacerowego o imieniu Leonek. Gdy na dworze piękna, słoneczna pogoda nasz Leoś lubi wygrzewać się w promieniach słońca. Żabki wzięły więc swojego zwierzaka na pierwszy w swojej „karierze przedszkolnej” spacerek. Dzielne nasze Żabki zwiedziły ogród przedszkolny i spacerowały po alejach wokół osiedla trzymając przyjaciela za łapki. Było dużo pytań. mnóstwo śmiechu i jeszcze więcej radości. Nasze dzielne Żabcie bardzo zadowolone wróciły do sali przedszkolnej na pyszny obiadek. Brawo moje przedszkolaki ciocia jest z Was bardzo dumna. Joanna Ligenza

Kategoria: Wydarzenia