Przedszkole nr 14 zaprasza dzieci i rodziców do udziału w konkursie plastycznym „Symbole Narodowe”, organizowanym z okazji

Święta Odzyskania Niepodległości 11 Listopada.
Celem konkursu oprócz rozbudzania inwencji twórczej jest edukacja

i kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych.

Warunki udziału określa Regulamin.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „ Symbole Narodowe”

Organizator konkursu: Przedszkole nr 14 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Tysiąclecia 25a

Cele konkursu:

1. Rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci poprzez działania plastyczne.
  2. Rozwijanie edukacji obywatelskiej, kształtowanie postaw patriotycznych
  3. Rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności
  4. Prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla rodzin i dzieci w wieku od 3 do 6 lat uczęszczających do naszego przedszkola.
  2. Uczestnik konkursu może  wykonać tylko jedną pracę dowolną techniką plastyczną   w formacie A4 płaską lub przestrzenną.
  3. Wszystkie prace biorące udział w konkursie muszą być podpisane.
  4. Na odwrocie każdej pracy należy umieścić metryczkę zawierającą imię i nazwisko uczestnika.
  5. Prace nie spełniające zasad uczestnictwa nie będą podlegały ocenie konkursowej.
  6. Prace konkursowe należy składać w terminie od 15.10.2018r. do 05.11.2018r. u wychowawców poszczególnych grup
  7. Wszystkie prace wyeksponowane będą w małym holu przedszkola od 06.11.2018r.
  8. Laureaci wyłonieni zostaną poprzez powołaną przez Dyrektora Przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej komisję.
  9. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród rzeczowych nastąpi podczas obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w dniu 8 Listopada 2018r.
  10. Prace laureatów będą prezentowane na stronie internetowej przedszkola:
  11. Organizator przewiduje:
  • 3 nagrody główne
  1. Udział w konkursie oznacza zgodę opiekuna prawnego dziecka, które wykonało pracę plastyczną na warunki określone w niniejszym regulaminie.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.
  3. Udział w konkursie jest bezpłatny.
  4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich, na wykorzystanie prac w celach promocyjnych konkursu.
  5. Opiekunowie prawni uczestników konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych autorów prac (Ustawa o ochronie danych Osobowych  z dnia 10 maja 2018 r.Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) Praca konkursowa staje się własnością Przedszkola nr 14 w Dąbrowie Górniczej.
  1. Osoby odpowiedzialne za przebieg konkursu: mgr Joanna Ligenza, mgr Renata Bielec, mgr Natalia Książek, mgr Irena Walendzik

Zachęcamy do udziału w konkursie, czekają atrakcyjne nagrody.

Kategoria: Ogłoszenia