AKCJA POMOCY DLA ZWIERZĄT

ZE SCHRONISKA

WIELKIE SERCE MAMY ZWIERZĘTOM POMAGAMY!!!

Drodzy rodzice i dzieci !

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trwającej od 20.października do 20 listopada Akcji pomocy zwierzętom ze schroniska pod hasłem:

,,Wielkie serce mamy, zwierzętom pomagamy”.

Bardzo prosimy o  wsparcie zwierząt poprzez przyniesienie do przedszkola , do nauczycieli grup- karmy suchej i mokrej, kocyków oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów. Zgromadzone rzeczy przekażemy pod koniec listopada do najbliższego schroniska.W ten sposób pomożemy im przetrwać zimę!!! Pokażmy że nie jesteśmy obojętni na los opuszczonych zwierząt.

Nauczymy nasze dzieci zachowań godnych dobrego człowieka, bo pamiętajmy:

,,Kto nadaje domowi duszę?-właśnie zwierzęta! „

Z góry dziękujemy za okazanie dobrego serca i wsparcie

Koordynatorzy akcji:

mgr    Aleksandra Sapich-Kocur