Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

„Jeden dwa trzy i cztery

” Żabka” dobre ma maniery

Pięć i sześć paluszki do przysięgi składa:

Będę bardzo grzeczna Żaba

Bez mamy i taty płakać nie zamierzam

Swoje szczęście ciociom powierzam…”

7 listopada zapisał się jako wyjątkowy dzień z przedszkolnego życia Grupy Żabek. Tego dnia dzieci miały swoje święto – Pasowanie na Przedszkolaka. Po pierwszych dwóch miesiącach pobytu w przedszkolu i zdobywaniu nowych doświadczeń, wiedzy i umiejętności nadszedł czas na to aby nasze „maluszki” stały się prawdziwymi przedszkolakami. W tej najważniejszej dla dzieci uroczystości uczestniczyli zaproszeni rodzice i najbliżsi.  Którzy ze wzruszeniem obserwowali występy swoich pociech. Pani dyrektor przedszkola z pomocą zaczarowanego ołówka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i odznakę przedszkolaka, Od dnia dzisiejszego maluszki należą do dzielnej grupy „Żabek”. Gratulujemy

 

Kategoria: Wydarzenia