Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Przedszkolaki z grup Domisie i Wiewiórki wybrały się z wizytą do dobrze im znanego Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. Jednak tym razem zamiast na widownie Pani Aktorka zaprosiła nas za kulisy. Przedszkolaki zapoznały się ze wszystkimi zakamarkami Teatru. Zobaczyły na własne oczy jak wygląda praca akustyka czy oświetleniowca w teatrze oraz jak ważna jest ich rola w każdym przedstawieniu. Dowiedziały się też, że w każdym teatrze pracuje również stolarz, plastyk czy krawcowa. Do tego zwiedziliśmy biuro teatru, gdzie Panie odpowiedzialne są za rezerwacje biletów. Pani Aktorka opowiedziała nam jak wygląda przygotowanie się do roli, pokazała również różne rodzaje kukieł które „grają” w teatrze. Bardzo dziękujemy za cudownie spędzony dzień!

Kategoria: Wydarzenia