Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

22 listopada to Dzień Kredki. Święto to w szczególny sposób związane jest z dziećmi. Kredka towarzyszy dzieciom w domu, przedszkolu…Za jej pomocą nawet najmłodsi mogą wyrazić to co myślą, czują i o czym marzą. Kredki wprowadzają w świat kolorów, rysunku, rozwijają fantazję kształtują wyobraźnię. Nie ma wątpliwości ,są najlepszymi przyjaciółmi każdego przedszkolaka. Tego dnia również my przedszkolaki z 14stki świętowaliśmy na cześć kredki. Było wesoło i bardzo kolorowo. Dzieci poznały różne rodzaje kredek a podczas zabaw utrwalały kolory. Wszystkie przedszkolaki wesoło bawiły się w rytm piosenki kolorowe kredki, a na koniec dnia wykonały piękne prace plastyczne. Zapraszamy na fotorelację.

Kategoria: Wydarzenia