Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Nasze dzieci z grup Słoneczka i Biedronki  wybrały się na wycieczkę do agrogospodarstwa „Pod Skałką” gdzie czekał na nich dzień pełen atrakcji i niespodzianek. Na powitanie czekał na dzieci słodki poczęstunek z którego bardzo się ucieszyły. Następnie odwiedziliśmy „Skansen Wsi Jurajskiej” dzieci mogły zobaczyć jak kiedyś się mieszkało oraz „Zwierzyniec Pod Skałką” gdzie dzieci mogły oglądać i karmić zwierzątka takie jak: kozy, kaczki, konie, króliki, wielbłąd , lama oraz alpaki. Po obejrzeniu zwierzątek znów czekała nas słodka niespodzianka – wata cukrowa. Kolejnym punktem programu była zabawa Andrzejkowa podczas której dzieci mogły wywróżyć sobie przyszłość za pomocą lania wosku i innych wróżb oraz pięknie pomalować sobie buźkę. Aby emocję nie opadły bawiliśmy się przy skocznych rytmach muzyki wraz z animatorami a gdy już się zmęczyliśmy dostaliśmy gorącą zupkę.

Dzień był pełen atrakcji i niespodzianek, zakończył się powrotem do domu podczas którego większość przedszkolaków zasnęła 🙂

Kategoria: Wydarzenia