Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

„Kochany Panie Mikołaju My tak bardzo Cię kochamy….”

05.12.2018r nasze przedszkolaki gościły niezwykłego przybysza. Długa biała broda i wąsy, bardzo miły, sympatyczny, kochający wszystkie dzieci na całym Świecie starszy jegomość Mikołaj Święty. Nasz gość  mimo wielu obowiązków przed świętami znalazł troszkę czasu dla naszych dzieciaków. W tym wyjątkowym dniu wszyscy obejrzeliśmy teatrzyk „ Zimowe igraszki” o przygodach Zosi, bałwanka i Zająca. Potem powitaliśmy Mikołaja wspólnie śpiewając zimową piosenkę. Na koniec Mikołaj rozdał wszystkim grzecznym dzieciom prezenty i odjechał w siną dal…

Mikołaju jesteśmy grzeczni i czekamy na kolejne spotkanie za rok.

 

 

Kategoria: Wydarzenia