Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”.
W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, żabek, kotków, rycerzy, muszkieterów, piratów czy żołnierzy – komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Biedronka i Czarny Kot, Syrenka, Kopciuszek, Bob budowniczy, Strażak Sam…
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Hasłem przewodnim było „My jesteśmy Przedszkolaki z fajnej paki…”. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.
Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów .

Kategoria: Wydarzenia