Szanowni Rodzice

Dnia 26 marca od godziny 9.30 odbędą się w przedszkolu zajęcia pszczelarskie dla dzieci.

W czasie godzinnych zajęć dzieci maja możliwość poznania pszczelarskiego fachu ale także zwyczajów najbardziej potrzebnych Ziemi owadów. Słuchacze zobaczą plastry pszczele, wnętrze pszczelego ula, wszystkie najbardziej potrzebne w pszczelarstwie narzędzia, będą mogli również wykonać własnoręcznie świece z wosku pszczelego, spróbować miodu i pyłku kwiatowego. Gwoździem zajęć jest szklany ul w którym dzieci zobaczą ponad 3000 żywych owadów przy pracy. Na koniec zajęć każdy uczestnik otrzyma książkę o pszczołach, pałeczkę do miodu, własnoręcznie wykonaną świece z wosku pszczelego oraz dyplom Przyjaciela Pszczół!

Szczegółowe informacje u wychowawców grup.

Kategoria: Ogłoszenia