Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Wieloletnią tradycją naszego przedszkola są uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. W tym roku duża absencja dzieci we wszystkich grupach nie pozwoliła nam spotkać się w terminie z naszymi ukochanymi dziadkami. Teraz na wiosnę wraz z pierwszymi promieniami słońca odrabiamy straty. W środę 3 kwietnia jako pierwsze powitały w przedszkola progach babcię i dziadziusia „Żabki” . Mali artyści najlepiej jak potrafili przekazali swoją ogromną miłość babci i dziadziusiowi w piosenkach, wierszach i tańcach. Goście byli zachwyceni, nie jedna łezka zakręciła się w oku, z wielką dumą bili gromkie brawa swym małym skarbom.

Dziękujemy kochani Dziadkowie za Waszą obecność.

Kategoria: Wydarzenia