Nauka to ciężka sprawa? Nie, to przecież świetna zabawa zwłaszcza kiedy zajęcia prowadzą zaprzyjaźnieni z nami nauczyciele z Wesołego Uniwersytetu. 04.04.2019r. podczas warsztatów mogliśmy zaobserwować jak przebiega obieg wody w przyrodzie z użyciem symulatora. Okazało się, że nasza dotychczasowa wiedza przyrodnicza jest spora i mogliśmy pochwalić się znajomością np. geografii. Ale co innego wiedzieć a co innego zobaczyć a nawet dotknąć. Nasi zaprzyjaźnieni naukowcy pozwolili nam samodzielnie przygotować roztwór słonej wody i dotknąć deszczowych chmur. Odbyliśmy tez wirtualny spacer po Morzu Martwym i po różnych jeziorach.

Nauka nigdy nie jest nudna a ciekawe zajęcia i świetni nauczyciele sprawią, że może być ekscytująca.