Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Nasze przedszkolaki  z grup: Biedronek, Wiewiórek, Domisi i Słoneczek  w dn. 7-10.05 odbyły wycieczkę do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Dąbrowie Górniczej na zajęcia  pt „ Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego”. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z zasadami bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię w miejscach z sygnalizacją lub bez oraz udzielanie pomocy poszkodowanym. Na specjalnych symulatorach dzieci mogły ćwiczyć bezpieczne poruszanie się po jezdni. Przedszkolaki dowiedziały się, w jaki sposób zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo będąc pieszym. Największą atrakcją był symulator jazdy na motorze, gdzie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na swoją kolej. . Dziękujemy za cudowne zajęcia i mnóstwo atrakcji!

Kategoria: Wydarzenia