Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

„Rowerowy Maju …”

Chodź uparło się deszczysko pada co dzień, moknie wszystko. My hart ducha sportowego dobrze znamy, my się nigdy nie poddamy. Dzielnie jeździć wciąż będziemy póki mety nie osiągniemy. Słońce świeci deszczyk pada do przedszkola na rowerach jedzie przedszkolna gromada. Hulajnoga podryguje na kamyczkach podskakuje dzielnie wiezie pasażera, wśród Dąbrowskich alejek do Przedszkola 14 zmierza. Czy maluszek, średniak czy dziecko starsze wszyscy mamy równe szanse na zdobycie naklejeczek do naszych Rowerowych książeczek. Rolki, wrotki, deskorolki koła, kółka i kółeczka kręcą się pod nogami przedszkolaków żeby Pani Dyrektor była dumna ze swoich „słodziaków”. Każdego dnia ich dopinguje, miejsce na sprzęcik sportowy w Przedszkolu szykuje. Brawo, brawo przedszkolaki ,woła ” To nie wyczyn byle jaki”Jesteście Wspaniali, Jesteście Najlepsi odjęło Mi mowę bo w Rowerowym Maju reprezentujecie Naszą Piękną Dąbrowę.

Przedszkolaki z Przedszkola nr 14

Szanowni Rodzice

Kampania Rowerowy Maj, potrwa do 31.05.2019r.
Życzymy naszym małym sportowcom dużo wytrwałości.


Kategoria: Akcje i programy