Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Agroturystyka Jurajska Chata „Pod Skałką” to wyjątkowe miejsce do którego wybrały się Żabki i Kubusie Puchatki 11.06.2019 r. Wspaniała przyroda, sielskie klimaty i miła atmosfera pozwoliły docenić bliskość przyrody oraz kontakt z naturą. Spotkaliśmy zwierzęta żyjące swobodnie i te, które są mieszkańcami Mini Zoo. Kozy polskie i afrykańskie, lamy, owieczki , pawia, pięknego koguta a nawet kangurka i wielbłąda „Bazyla”, zwierzątka były bardzo przyjazne i nawet jadły nam z rąk . Zwiedziliśmy Skansen Wsi Jurajskiej, spotkaliśmy się z krówką Marcysią, doiliśmy ją a potem wzięliśmy udział w konkurencji robienia masła. Na koniec jeszcze wspaniała przejażdżka Jurajskim Ekspressem po najpiękniejszych okolicach Przybynowa i wata cukrowa dla wszystkich. Wycieczka była wspaniała, zapewniła nam moc atrakcji oraz niezapomniane przeżycia.

Kategoria: Wydarzenia