Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

 

„Tu w tym przedszkolu dobrze nam było,

Lecz niestety, to co dobre się skończyło.

Dość zabawy, czas do pracy-

Dziś mówimy my – starszacy-

Żegnaj, żegnaj nam przedszkole…”

17. 06. 2019 r grupa 6 – latków z grupy „Biedronki” uroczyście pożegnały się ze swoim przedszkolem, paniami, młodszymi kolegami, koleżankami i beztroską zabawą. Starszaki przygotowały dla wszystkich inscenizację, wiersze i piosenki by po raz ostatni móc wystąpić na przedszkolnej scenie. „Biedronki” żegnając się z przedszkolem, dziękowały wszystkim, których w przedszkolu przez te cztery lata spotkały. Pani Dyrektor 6 – latkom gratulowała wspaniałego występu , życzyła wszystkim udanych słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Życzymy wszystkim starszakom powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Kategoria: Wydarzenia