Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

W naszym przedszkolu co roku organizowany jest piknik rodzinny który odbył się 7 czerwca 2019r. Pogoda nam dopisywała, świeciło przepiękne słoneczko, a w powietrzu unosił się zapach różnych smakołyków .

Zaproszeni goście i nasi Rodzice zostali przywitani przez dyrekcję, która oficjalnie otworzyła imprezę . Na początku wszyscy obejrzeli część artystyczną pt: „ Vaiana- skarb oceanu” w wykonaniu naszych przedszkolaków z grupy słonecznek. Następnie wszystkie dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i zachwycały swoim talentem i odwagą wszystkich zebranych.

W międzyczasie imprezy odbyły się pokazy sztuk walki i zumby. Każde dziecko mogło zajrzeć do radiowozu policyjnego jak i wozu strażackiego. Dziewczynki z cierpliwością stały w długiej kolejce żeby zrobić sobie kolorowe warkoczyki.

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy korzystali z mnóstwa atrakcji na podwórku przedszkolnym, gdzie zaczęła się zabawa przy muzyce oraz dla tych młodszych na dmuchańcach. Można było zjeść pyszny bigos , pieczonki, zagryść ogóreczka z pajdą chleba ze smalcem. Dla łasuchów było pyszne ciasto, lody oraz wata cukrowa i popcorn dla najmłodszych .Przy takim upale zimna lemoniada schodziła jak ciepłe bułeczki .

To piątkowe popołudnie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Kategoria: Wydarzenia