Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Kochane „Żabki”, „Kubusie Puchatki”, „Wiewiórki”, „Domisie”, „Biedronki”, „Słoneczka” gratulujemy zakończenia roku przedszkolnego. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego roku przedszkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!. Wam Drodzy Rodzice składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę. Wykorzystajcie wspaniale letnie miesiące, z uśmiechem na twarzy – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe, pełne tajemnic miejsca wszystko to w słonecznej i bezpiecznej atmosferze.. Życzymy niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola a starszakom powodzenia w szkole.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor Przedszkola nr 14 wraz z Radą Pedagogiczną i pracownikami obsługi.

Kategoria: Wydarzenia