Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Nasze Przedszkole jest duże i stoi na szklanej górze. A w nim przedszkolaków jest ponad setka bo to przyjazna wysepka…

20 września Od maluszka aż po starszaka świętował każdy w  14stce Dzień Przedszkolaka. Na całym Świecie święto to mamy by wszyscy dobrze to pamiętali ,Przedszkole ważne dla dzieci jest, Ty musisz wiedzieć o tym też.                          Dzisiaj tańczę, podskakuję, śpiewam głośno, recytuję bo kolegów tutaj mam, wszystkie ciocie bardzo kocham.                        Moje Przedszkole to super sprawa tu zawsze  jest najlepsza zabawa                                                                                                      wiele uczę się, dużo już wiem, pyszny obiadek codziennie zjem.

Chętnie wracam tu co dnia bo przyjaciół wielu mam.

                                                                                                                   Przedszkolaki z 14

Kategoria: Wydarzenia