Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

W piękny słoneczny poniedziałek tj. 23.09.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się ogólnopolska akcja sprzątania świata.
Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”. Przed przystąpieniem do sprzątania, dzieci wysłuchały wierszy i piosenek dotyczących tego tematu, przygotowanych przez grupy Wiewiórek i Puchatków. Następnie po omówieniu zadań, zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i kolorowe worki do segregacji, udały się razem ze swoimi nauczycielkami na plac przedszkolny w celu zebrania śmieci. Po zakończonej akcji dzieci z najstarszych grup przemaszerowały ulicami osiedla z szyldami i hasłami promującymi akcję sprzątania świata.

 

 

Kategoria: Wydarzenia