Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Szanowni Rodzice

Nasze przedszkole dołączyło do akcji „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Akcja polega na zorganizowaniu zbiórki zepsutych/zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Celem programu jest wsparcie samorządu w tworzeniu efektywnego i funkcjonalnego systemu zbierania elektrośmieci oraz kształtowanie postaw ekologicznych wśród mieszkańców. Placówki , które przystąpią do programu przeprowadzają w ciągu roku szkolnego 2 zbiórki elektrośmieci. Za przedmioty, które przekażemy podczas tej zbiórki otrzymujemy kupony do Funduszu Oświatowego, które później możemy wymieniać na nagrody (nowoczesne wyposażenie i pomoce dydaktyczne).

 Pierwsza zbiórka w naszym przedszkolu trwa od 21.10.2019- 31.10.2019. 

Kategoria: Ogłoszenia