Drodzy rodzice i dzieci!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trwającej od 13 listopada do 13 grudnia akcji pomocy zwierzętom ze schroniska pod hasłem :,,Wielkie serce mamy, zwierzętom przetrwać zimę pomagamy!”

Bardzo prosimy o wsparcie zwierząt poprzez zakupienie i przyniesienie do przedszkola, do nauczycieli grup karmy w postaci: konserw dla psów i kotów oraz suchej karmy. Można też przynieśc koce, nowe miski, smycze, obroże itp. przedmioty potrzebne zwierzętom w codziennym funkcjonowaniu. Proszę Państwa zgromadzone rzeczy pod koniec grudnia, postaramy sie jeszcze przed świętami przekazać do Schroniska Zawierząt w Sosnowcu.

W ten sposób pomożemy choć w niewielkim stopniu tym  kochanym zwierzętom przetrwać zimę i mrozy!

Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na los opuszczonych zwierząt!

NAUCZMY NASZE DZIECI ZACHOWAŃ GODNYCH DOBREGO CZŁOWIEKA, BO PAMIĘTAJMY:

-,,Kto nadaję naszemu domowi duszę?-Własnie zwierzęta!

-,,Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielaja nam nauk o tym , jak zostać lepszym człowiekiem”

Z góry dziękujemy za okazanie dobrego serca i przekazane rzeczy dla zwierząt

Koordynatorzy akcji:

Aleksandra Sapich-Kocur, Urszula Błaszczyk