Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”

W dniu 26.11.2019 r. przedszkolaki z grupy „Żabki” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia i urodzinach swojej  misiowej przyjaciółki Żabci wraz z rodzicami .Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieciaki i rodzice zostali zaproszeni  do wspólnej zabawy w misiowej krainie Misiolandii . Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Dzieńdoberek, Ja na gitarze gram oraz Jadą, jadą misie”,  Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. W tym magicznym dniu nie zabrakło tego co misie lubią najbardziej czyli miodku.
To był naprawdę niezwykły i magiczny dzień pełen wrażeń.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność

 

Kategoria: Wydarzenia