Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

W dniu 04.12.2019 r. odwiedził nasze przedszkole teatrzyk Skrzat z Krakowa. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Zimowe przygody Krysi Kaprysi” w wykonaniu artystów. Była to opowieść o niesfornej dziewczynce o imieniu Krysia, która wszystkim dokuczała. Robiła na złość swoim bliskim, a do tego była bardzo leniwa. Na szczęście po wielu przygodach Krysia zmieniła swoje postępowanie i zrozumiała dlaczego warto być grzecznym. Teraz z niecierpliwością może czekać na przybycie Świętego Mikołaja tak, jak wszystkie grzeczne przedszkolaki z naszego przedszkola.

Dzieci nie musiały długo czekać,  bo zaraz po teatrzyku do każdej sali zawitał Święty Mikołaj i obdarował wszystkie dzieciaki prezentami.

Kategoria: Wydarzenia