Przedszkole Nr 14 w Dąbrowie Górniczej
zaprasza do udziału w między -przedszkolnym konkursie plastyczno – językowym

My Funny Valentine

CELE KONKURSU:

• Propagowanie nauki języka angielskiego poprzez zapoznanie z kulturą krajów anglojęzycznych.
  • Zachęcenie dzieci do aktywnej nauki języka angielskiego, poprzez samodzielne zgłębianie tematu Walentynek.
  • Utrwalenie pozytywnych skojarzeń z nauką języka angielskiego.
  • Rozwijanie kreatywności i aktywności plastycznej dzieci.
  • Inspirowanie dzieci do twórczości plastycznej.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 6 lat z Przedszkola nr 12 w Dąbrowie Górniczej i Przedszkola 14 w Dąbrowie Górniczej.
  2. Praca konkursowa powinna:
  • być zabawną ilustracją kartki Walentynkowej na dzień zakochanych
  • być wykonana rodzinnie z widocznym wkładem pracy dziecka
  • zawierać na odwrocie metryczkę dziecka (imię, nazwisko, wiek, adres placówki) .
  1. Prace konkursowe wraz z metryczką i zgodą na udział w konkursie należy dostarczyć do nauczyciela języka angielskiego- Małgorzaty Świderskiej lub wychowawcy grupy.
  2. Konkurs trwa od 05.02. 2020 . do 19..02.2020 r.
  3. Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną pracę.
  4. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24. 02. 2020r.
  5. Na laureatów (I, II, III miejsce) czekają dyplomy i nagrody.
  6. Prace będą oceniane przez organizatorów konkursu oraz sponsora British School w Dąbrowie Górniczej
  7. Kryteria oceny: oryginalność, kreatywność, pomysłowość oraz walory artystyczne i estetyczne, prawdopodobieństwo wykonania pracy samodzielnie przez dziecko.
  8. Wszystkie prace konkursowe przechodzą na własność organizatora.
  9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi prawa do nieodpłatnego wykorzystania wizerunków prac konkursowych, używania ich w Internecie.
  10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu (zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 września 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych).

13.Administrowanie danych osobowych uczestników konkursu przez organizatora odbywać się będzie wyłącznie w celach związanych z konkursem. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych uczestników biorących udział w konkursie.

1. Organizator zastrzega sobie prawo do stworzenia wystawy pokonkursowej.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

16  Udział w konkursie jest bezpłatny.

Kategoria: Ogłoszenia, Wydarzenia