Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Szanowni Państwo,

 

zgodnie z zapowiedzią na naszej stronie internetowej www.crl.org.pl zamieściliśmy kolejne darmowe materiały do domowej nauki dla dzieci i rodziców. W ramach 4 lekcji na rodziców i ich pociechy czeka 9 nowych zadań. Dodatkowo rozpoczęliśmy kolejny konkurs, w którym do wygrania są edukacyjne upominki dla dzieci. Ten konkurs podobnie jak poprzedni ma być dodatkową motywacją dla rodziców do nauki z dziećmi.

 

Link do materiałów:

 

Dzieci uczą rodziców w domu

 

Link do konkursu na naszym profilu na Facebooku:

 

Kochani, już są! <3 Na naszej stronie zamieściliśmy kolejnych 9️⃣ zadań do wykonania! Wszystkie zadania zamieszczone są…

Opublikowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego Środa, 25 marca 2020

Kategoria: Akcje i programy