Ruszaj się bez wychodzenia z domu!‍ Dołącz do Ruchowego Przedszkola SAV Junior.

Zamknięte przedszkola, ograniczone możliwości wspólnych zabaw i przebywania na świeżym powietrzu to jeszcze więcej czasu przed ekranami telewizorów czy tabletów niż dotychczas i coraz mniej ruchu, tak bardzo potrzebnego dzieciom, ale także nam – dorosłym, w tym trudnym czasie.

Czas izolacji jest szczególnie trudny dla rodziców, którzy stają przed wyzwaniem zorganizowania całodobowej opieki dla dzieci. Jak w tym natłoku obowiązków znaleźć czas i siły na zabawy ruchowe?

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2579103015641437/?active_tab=discussion

———————-

W SAV Junior mamy na to kilka pomysłów! Razem z SAVusiem zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dołączcie do cyklicznych zajęć ruchowych on-line z doświadczonym w pracy z dziećmi instruktorem, który wcieli się w rolę aktywnego liska – SAVusia.

Spotykamy się codziennie o 11:00 na wspólnych ćwiczeniach w Waszych domach.

Ale to nie koniec niespodzianek!

Dodatkowo będziemy podrzucać Wam wiele ciekawych inspiracji, które przy niskich nakładach pracy odciążą Was choć na chwilę w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzą do ruchu i rozwijania wyobraźni.

Widzimy się na zajęciach Pierwsze już w najbliższą środę, 25 marca. Do usłyszenia!

Kategoria: Akcje i programy