Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Szanowni Rodzice,

 

w związku z planowanym dyżurem wakacyjnym w dąbrowskich przedszkolach prosimy o informację czy są Państwo zainteresowani zapisem dziecka na dyżur wakacyjny. Informację należy przekazać w terminie do dnia 27.05.2020 r. do godz. 9.00 drogą mailową: p14_dabrowag@poczta.onet.pl (w temacie wpisując: dyżur wakacyjny i nazwę grupy).

W informacji należy wskazać termin dyżuru, którym jesteście Państwo zainteresowani, imię i nazwisko dziecka oraz grupę, do której dziecko uczęszcza.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną wcześniej ustalone terminy dyżuru wakacyjnego w poszczególnych placówkach mogą ulec zmianie.  Z dyżuru wakacyjnego będą mogli skorzystać wyłącznie rodzice lub opiekunowie prawni, którzy oboje pracują i nie mogą zapewnić dziecku opieki. Nadmieniamy, że powyższa informacja nie jest równoznaczna z zapisem dziecka na dyżur wakacyjny a służy jedynie pozyskaniu przez nas wiedzy o zapotrzebowaniu na dyżur wakacyjny w dąbrowskich przedszkolach.

Rodziców zainteresowanych zapisem dziecka na dyżur wakacyjny prosimy o systematyczne śledzenie bieżących aktualności umieszczanych na naszej stronie internetowej.

Kategoria: Ogłoszenia