Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Od samego rana 07 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Uśmiechu, wszyscy byli witani w progach przedszkola z uśmiechem na twarzy. W tym dniu Żabie królestwo zamieniło się w żółtą, magiczną pełną szczęścia krainę. Specjalnie z okazji tego radosnego dnia została przygotowana dekoracja w sali; uśmiechnięte buźki, uśmiechnięte żółte balony, optymistyczne hasła. Każdy ubrany był w „coś żółtego i miał  śmieszne nakrycie głowy. W stawie w ten magiczny dzień odbył się konkurs  „Piosenka jest dobra na wszystko” bo co rozweseli dziecięce buźki lepiej niż  wesołe dźwięki ulubionych melodii.

Na koniec uśmiechniętego dnia jeszcze spacer po okolicy z Ramką szczęścia i pamiątkowe zdjęcia na łonie natury.

Uśmiech proszę to dzień uśmiechu i życzyły „Miłego Dnia”

Kategoria: Wydarzenia