Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

W dniu 9 listopada Biedronki, Żabki i Słoneczka obchodziły Międzynarodowy Dzień Jeża. Dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą życia jeży w ich naturalnym środowisku, poprzez wysłuchanie opowiadania oraz wiersza o tych sympatycznych, zimowych śpiochach. Potem wesoło bawiły się i tańczyły przy muzyce i piosenkach o jeżach. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa ” Na dywanie siedzi jeż…” , w której wszyscy naśladowali ruchy swoich kolegów. Na koniec dzieci wykonały wspólną pracę plastyczną.
                                                                                                                                                           
                                                                                                                                                                                  Monika Bargieł
Kategoria: Wydarzenia