W dniu 9 listopada Biedronki, Żabki i Słoneczka obchodziły Międzynarodowy Dzień Jeża. Dzieci miały okazję poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą życia jeży w ich naturalnym środowisku, poprzez wysłuchanie opowiadania oraz wiersza o tych sympatycznych, zimowych śpiochach. Potem wesoło bawiły się i tańczyły przy muzyce i piosenkach o jeżach. Najwięcej radości sprawiła dzieciom zabawa ” Na dywanie siedzi jeż…” , w której wszyscy naśladowali ruchy swoich kolegów. Na koniec dzieci wykonały wspólną pracę plastyczną.

Monika Bargieł