Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Drodzy Rodzice.
Ze względu na pojawienie się w naszej placówce zakażenia COVID-19 nie mamy możliwości zapewnienia Państwa dzieciom opieki, dlatego w porozumieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Dąbrowie Górniczej oraz po uzyskaniu zgody organu prowadzącego podjęta została decyzja o zawieszeniu zajęć w trybie stacjonarnym i przejściu na tryb zdalny nauczania całego przedszkola a więc od 01.03.2021- do 08.03.2021 przechodzimy na tryb zdalny z wykorzystaniem platformy Teams, jak również z zastosowaniem innych technik kształcenia na odległość.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.

Kategoria: Ogłoszenia