Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Nie­za­po­mi­naj­ki
to są kwiat­ki z baj­ki!
Ro­sną nad po­tocz­kiem,
pa­trzą ry­bim oczkiem…

Gdy się pły­nie łód­ką,
Śmie­ją się ci­chut­ko
I szep­cą mi skrom­nie:
„Nie za­po­mnij o mnie”.

Niezapominajka to maleńki kwiat o ogromnym ładunku uczucia. To symbol wszystkiego co skromne i piękne, co serdeczne i radosne. To majowa ozdoba naszych działek i ogrodów. W ramach projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury” „Żabki” zrealizowały Supertajne zadanie z misiem- Uczciły Święto Polskiej Niezapominajki. Naszym zadaniem było uświadomienie sobie kto jest dla nas ważny, kochany, niepowtarzalny. kto jest Naszym Superbohaterem, który nie nosi magicznej peleryny ale sprawia, że czujemy się kochani, bezpieczni i super ważni. Kolejnym zadaniem „Żabek” było wykonanie pięknej kartki z symbolem niezapominajki i wręczenie bądź wysłanie jej do swojego Superbohatera. To był wspaniały dzień, pełen radości i supermocy.

Kategoria: Wydarzenia