Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie Wiewiórek z udziałem rodziców odbyło się 23 czerwca b.r. Na tą uroczystość dzieci przygotowywały się starannie cały miesiąc.Dzieci zaprezentowały się tutaj ze swoimi umiejętnościami przed najbliższymi z najlepszej strony. Pięknie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, zaprezentowały taniec z pomponami jak i zatańczyły ślicznie Poloneza .Było bardzo wzruszająco, aż się łezka niejednemu w oku zakręciła. Na uroczystości na zabrakło oczywiście dyrekcji , która po programie artystycznym rozdała dzieciom dyplomy I książeczki jak i pogratulowała każdemu dziecku z osobna ukończenia przedszkola .Wychowawcy grupy zaś życzyli swoim wychowankom dalszych sukcesów na następnym etapie edukacji.