Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie Wiewiórek z udziałem rodziców odbyło się 23 czerwca b.r. Na tą uroczystość dzieci przygotowywały się starannie cały miesiąc.Dzieci zaprezentowały się tutaj ze swoimi umiejętnościami przed najbliższymi z najlepszej strony. Pięknie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, zaprezentowały taniec z pomponami jak i zatańczyły ślicznie Poloneza .Było bardzo wzruszająco, aż się łezka niejednemu w oku zakręciła. Na uroczystości na zabrakło oczywiście dyrekcji , która po programie artystycznym rozdała dzieciom dyplomy I książeczki jak i pogratulowała każdemu dziecku z osobna ukończenia przedszkola .Wychowawcy grupy zaś życzyli swoim wychowankom dalszych sukcesów na następnym etapie edukacji.
Kategoria: Wydarzenia