DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a w naszym mieście są dzieci, które ze względu na problemy finansowe rodziców nie znajdą paczek pod świątecznym drzewkiem. Z tego powodu Przedszkole Nr 14 wraz z Fundacją Godne Życie organizuje charytatywną akcję zbiórki słodyczy dla dzieciaków z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym z całego miasta. We współpracy z miejskimi służbami Fundacja szukam rodzin potrzebujących by obdarować je prezentami. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa ze szczerym apelem abyście włączyli się do naszej akcji  i przynieśli łakoci i podarowali dąbrowskim dzieciom uśmiech w tym pięknym czasie jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Decydując się na ten pełen życzliwości gest podarujemy dzieciom, nie tylko symboliczny prezent, ale przede wszystkim uśmiech oraz wiarę
w to, że są jeszcze ludzie ogromnego serca, którym nie jest obojętny ich los.

Zbiórka potrwa od 22-29 listopada. Przy czytniku ewidencji dzieci będzie pojemnik na podarowane przez Państwa łakocie.

zbiórka słodyczy_plakat