Przedszkole Nr 14

ul. Tysiąclecia 25a
41-303 Dąbrowa Górnicza
tel. (32) 264-26-02
e-mail: dyrekcja@przedszkole14-dg.pl

W miniony czwartek 16.12.2021 r w naszym przedszkolu zawitało Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa z przedstawieniem pt.: „O babci, krasnalu i kolorowych kulkach”.

Poznaliśmy w nim krasnala, który martwił się nadchodzącą jesienią, gdyż nie miał ciepłego ubranka. Na szczęście w bajce była babcia Danuta, która zrobiła mu sweterek na drutach. Bajka była zabawna i pełna humoru, a dobrą zabawę zapewniły m.in. wesołe postaci wspomnianej już babci Danuty i krasnala oraz kota psotnika, zajączka i myszki.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w prezentowanej sztuce, żywo reagowały na pojawiających się nowych bohaterów. Podczas przedstawienia panowała atmosfera pełna radości, śmiechu oraz zabawy z aktorami. Nawet najmłodsze przedszkolaki nie przestraszyły się groźnego rozbójnika Madeja.

Pełna humoru i zabawnych zdarzeń opowieść przeniosła dzieci w świat beztroskiej zabawy.

Kategoria: Wydarzenia